-->

контакт

Контактирајте го тимот за продажба на златен ласер

Нашиот тим е среќен да одговори на вашите прашања за продажба. Пополнете го формуларот и ќе бидеме во контакт што е можно поскоро.

 

Испратете ни по е-пошта можете:

  • Лансирајте нови производи побрзо со помалку плаќања со машина за ласер за сечење (заварување) со десно влакна
  •  Прилагодете ја соодветната линија за автоматско производство со нашиот консултант за продажба
  • На време После услужна поддршка 24/7

адреса

Вухан Златна Ласерски копродукции, Ltd

Златен ласерски парк во индустријата, „Тјанксинг Рд“, „Хенгдијан“, ул. „Чуанглонг“, округ Хуангпи, Вухан, Кина 430312

Е-пошта

info@goldenfiberlaser.com

Телефон (Whatsapp / Wechat)

+86 158 027 39301

Скајп

Тереза.goldenlaser


Испратете ја вашата порака до нас:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас