-->

kontakt

Kontaktoni Ekipin e Shitjes me Laser të Artë

Ekipi ynë është i lumtur t'u përgjigjet pyetjeve tuaja të shitjeve. Plotësoni formularin dhe ne do të jemi në kontakt sa më shpejt të jetë e mundur.

 

Na dërgoni me email ju mund të:

  • Lëshoni produkte të reja më shpejt me më pak pagesa nga makina me prerje lazer me fibër të djathtë (saldimi)
  •  Përshtatni linjën e përshtatshme automatike të prodhimit me konsulentin tonë të shitjeve
  • Në kohë Mbështetja pas Shërbimit 24/7

Adresë

Golden Laser Wuhan Co, Ltd

Parku i industrisë së lazerit të artë, Tianxing Rd, Rruga Hengdian, Chuanlong Ave, Qarku Huangpi, Wuhan, Kinë 430312

Posta elektronike

info@goldenfiberlaser.com

Telefoni (Whatsapp / Wechat)

+86 158 027 39301

skype

theresa.goldenlaser


Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne