Golden Laser - Laser Tube Cutting Machine, Fiber Laser Cutting Machine
Makinë prerëse me lazer me tuba të serisë Mega
Ne personalizojmë makinën e prerjes me lazer të tubave për linja të ndryshme të përpunimit të tubave metalikë
Makinë prerëse me lazer me fibra me fuqi të lartë

Gjeni zgjidhjen më të mirë të makinës prerëse me lazer me fibra
Në industrinë tuaj të prodhimit të metaleve

Merrni zgjidhjen e prerësit me lazer metalik të industrisë tuaj tani!

Fabrika e makinave prerëse me lazer me fibra për të bërë projektet tuaja.

Aty ku ju nevojitet një makinë prerëse lazer me fibra për markën tuaj, ose keni nevojë për një makinë prerëse lazer me fibra për projektet tuaja, Golden Laser mund të plotësojë gjithmonë nevojat tuaja të ndryshme.

Si një nga prodhuesit e makinerive të prerjes me lazer plumbi në Kinë.Makina prerëse lazer me fibra lazer Golden konfirmon ose tejkalon CE |FDA |Standardet e industrisë SGS

Seria e produkteve të fundit

 • Makinë për prerje me lazer të tubave dhe tubave
 • Makinë për prerje me laser për fletë metalike
 • Makinë për prerje me lazer të pllakave dhe tubave metalikë
 • Makinë për prerje dhe saldim me lazer 3D me krahë robotike
 • Makinë prerëse me laser metalike dhe jo metalike
 • Makinë prerëse automatike me lazer me tuba të vegjël
  Makinë prerëse automatike me lazer me tuba të vegjël

  Makinë prerëse me lazer me tuba të vegjël – Dizajni veçanërisht për tuba metalikë me diametër të vogël dhe të mesëm dhe tuba të dritës Diametri i jashtëm i tubave metalikë nga Φ16 mm në Φ120 mm, Sui...

  shikoni më shumë
 • Makinë për prerje me lazer me tuba katër çakësh
  Makinë për prerje me lazer me tuba katër çakësh

  0 Zgjidhja e prerjes me lazer të tubit me tuba - Struktura e shtratit të montuar në anë të prerësit të tubave me katër çanta… Siguroni dizajnin e gjatë të darkës së makinës së prerjes me lazer Struktura modulare e shtratit e...

  shikoni më shumë
 • Makinë për prerjen e tubave me laser CNC të nivelit të lartë
  Makinë për prerjen e tubave me laser CNC të nivelit të lartë

  Makinë për prerjen e tubave me laser CNC inteligjente të nivelit të lartë Veçanërisht për tuba metalikë dhe tuba me prerje të lartë precize... Kostum për prerje me lazer tuba metalikë dhe tuba metalikë me forma të ndryshme, si p.sh.

  shikoni më shumë
 • Makinë për prerjen e tubit me laser me fibra 3D 5-Axis - Laser prerës me pjerrësi
  Makinë për prerjen e tubit me laser me fibra 3D 5-Axis - Laser prerës me pjerrësi

  Makinë prerëse me laser me fibra 3D 5-aks – me kokë prerëse rrotulluese 3D me laser për prerje të pjerrët të tubit... Kostum për prerje të pjerrëta me brazda me forma të ndryshme në tuba metalikë, diametri i jashtëm i tubit c...

  shikoni më shumë
 • Makinë e vogël prerëse me lazer me fibra me kapak të plotë të mbyllur
  Makinë e vogël prerëse me lazer me fibra me kapak të plotë të mbyllur

  Makinë e vogël prerëse me laser me fibra me kontrollues autobusi… FScut 8000 është një sistem autobusi i dedikuar me fuqi të lartë, i cili është zhvilluar bazuar në teknologjinë e autobusit EtherCAT, Sistemi i autobusit res...

  shikoni më shumë
 • Lloji i motorit linear të makinës prerëse me lazer me precizion të lartë
  Lloji i motorit linear të makinës prerëse me lazer me precizion të lartë

  Makina prerëse me lazer me fibra me shpejtësi të lartë dhe precizion të lartë për ar / copa me motor linear C06 (GF-6060) Makina prerëse lazer me fibra është kryesisht për përpunimin me shpejtësi të lartë dhe me saktësi të lartë të...

  shikoni më shumë
 • Makinë prerëse me lazer me fuqi të lartë 12KW (12000W) Laser me fibra
  Makinë prerëse me lazer me fuqi të lartë 12KW (12000W) Laser me fibra

  Makina prerëse me lazer me fuqi të lartë - Mbrojtja e sigurisë nga rrezatimi lazer: Fuqia lazer e makinës prerëse me lazer me fibra me fuqi të lartë është nga 8000W (8kw), lazer 12kw, lazer 15kw, lazer 20kw, 3...

  shikoni më shumë
 • Makinë prerëse me lazer me fibra të mëdha në llojin e orbitës tokësore
  Makinë prerëse me lazer me fibra të mëdha në llojin e orbitës tokësore

  Makina prerëse me lazer me fibra të mëdha Lloji i makinës prerëse me lazer orbital tokësor siguron një zonë të madhe prerjeje të drekës së fletëve metalike.Zona e prerjes me lazer 3.5m*16m dhe 3.5m*24m për zgjedhje.E kemi idenë...

  shikoni më shumë
 • Makinë prerëse me lazer me fletë të integruara të panelit të kontrollit dhe tuba
  Makinë prerëse me lazer me fletë të integruara të panelit të kontrollit dhe tuba

  Makina prerëse laserike me fibra të integruara me fletë metalike dhe tuba E3t & E6t Golden Laser ka zhvilluar në mënyrë të pavarur serinë E3t, E6t të makinës prerëse lazer me fibra të integruara me llamarina dhe tuba...

  shikoni më shumë
 • Makinë prerëse me lazer me fibra të tipit të hapur të fletëve metalike dhe tubave
  Makinë prerëse me lazer me fibra të tipit të hapur të fletëve metalike dhe tubave

  Makina prerëse me laser me fije metalike dhe tuba të tipit të hapur E3t plus & E6t plus Golden Laser ka zhvilluar në mënyrë të pavarur seritë E3t plus, E6t plus të llamarinës dhe tubave të integruar me fibra la...

  shikoni më shumë
 • Makinë për prerjen e gypave dhe fletëve me fibra me fibra të këmbyesit të paletave të plota
  Makinë për prerjen e gypave dhe fletëve me fibra me fibra të këmbyesit të paletave të plota

  Lloji i modelit të modelit të makinës prerëse të tubave lazer me fibër dhe fletë metalike me tavolinë të mbyllur të shkëmbimit: GF-1530JHT / GF-1540JHT / GF-1560JHT / GF-2040JHT / GF-2040JHT / GF-2060JHT Kjo makinë prerëse lazer me fibra ka një plotësisht ...

  shikoni më shumë
 • Makinë prerëse me laser për fletë metalike dhe tuba me dizajn të mbyllur
  Makinë prerëse me laser për fletë metalike dhe tuba me dizajn të mbyllur

  Makinë prerëse lazer me fletë metalike dhe tuba Makinë prerëse lazer me fibra me funksion dural për prerjen e fletëve metalike dhe të tubave.Dizajn i plote i mbyllur me tavoline pune nderrimi, zone prerje standarde me...

  shikoni më shumë
 • Qeliza e makinës së prerjes me lazer robotik
  Qeliza e makinës së prerjes me lazer robotik

  Dizajni i mbyllur me qelizë të makinës prerëse lazer 3D robot me linjë transportieri automatike të pjesëve rezervë.Le të fillojmë!Pika kryesore e partnerit tonë të qelizës së makinës së prerjes me lazer robotik të mbyllur plotësisht...

  shikoni më shumë
 • Makinë saldimi me lazer me dorë
  Makinë saldimi me lazer me dorë

  Përditësimi 3 në 1 Makinë saldimi me lazer dore për saldim, prerje, pastrim të ndryshëm të metaleve.Veçanërisht saldimi me fletë çeliku inox.Por prisni, ka më shumë Pse ...

  shikoni më shumë
 • Makinë multifunksionale 3D robotike prerëse lazer për prerjen e fletëve metalike dhe tubave metalikë
  Makinë multifunksionale 3D robotike prerëse lazer për prerjen e fletëve metalike dhe tubave metalikë

  Makinë prerëse me lazer robotik 3D Një makinë me dy funksione... Ndryshe nga një makinë normale prerëse me lazer robotik, kjo e dizajnuar posaçërisht si për materialet e fletës ashtu edhe për tubat e formave...

  shikoni më shumë
 • Makinë saldimi me lazer 3D robotik me krahë
  Makinë saldimi me lazer 3D robotik me krahë

  Makina e saldimit me lazer 3D robotik Saldimi me lazer ka epërsinë e diametrit të vogël të pikës së saldimit, shtresës së ngushtë të saldimit dhe efektit të shkëlqyeshëm të saldimit.Pas saldimit, nuk ka nevojë për trajtim të mëtejshëm...

  shikoni më shumë
 • Makinë prerëse me lazer Co2 për pllakë MDF / akrilik / çelik inox / CS / alumin
  Makinë prerëse me lazer Co2 për pllakë MDF / akrilik / çelik inox / CS / alumin

  Makinë prerëse me laser metalik dhe jo metalik GRF-1530 Adopton me fuqi të lartë Gjenerator lazer në Gjermani Rofin CO2RF si materialet metalike të prera dhe jometalet.Pajisja kundër reflektimit, me trarë çeliku s...

  shikoni më shumë

Kush përdor makinën prerëse me lazer me fibra lazer të artë tani dhe çfarë thonë ata

Dëshmi e klientit nga Kanadaja që përdor makinën e prerjes me lazer të tubave.

Makinë prerëse me laser tubash në Kanada

Po.pothuajse 11 000 orë dhe më shumë se 4 vjet më vonë ne jemi ende të kënaqur me makinën tuaj të prerjes me lazer.Unë ju mbaj të informuar nëse keni nevojë për më shumë informacion për makinën tuaj të prerjes me lazer.Faleminderit.

Zoti .Vincent Roy - Në Kanada
Reagimet e klientëve të makinës prerëse të tubave P2060A 3kw fillojnë të punojnë në Brazil

Një tjetër makinë prerëse tubash P2060A 3kw fillon të punojë në Brazil

Máquina para tubo da Prodhuesit e Makinave Prerëse me Lazer Metal – Lazeri i Artë (Vtop Laser) nuk instalohet dhe nuk prodhohet me klientë, ka instaluar një instalim dhe trenim me 6 diapa, obrigado Yan Liang Faleminderit për ndihmën tuaj!

Z. Anderson Ramalho
Itali Reagimet e klientit për makinën prerëse lazer me fibër lazer të artë

Itali-Makineri prerëse me laser për fletë metalike

Gjithsesi urime, makinat tuaja janë të bukura!tani që së bashku me ju i kam studiuar me të vërtetë të gjitha në detaje, është fantastike!Dhe faleminderit edhe për ty Ming që ke qenë pas meje gjatë gjithë kësaj kohe dhe ke pasur shumë durim

Zonja Arianna
Përgjigja e klientit për makinën prerëse lazer me fibër lazer të artë në SHBA

Makinë prerëse me lazer me fibra në SHBA

Makina është shumë e mrekullueshme!

Jam shumë i kënaqur me cilësinë dhe cilësinë e makinës.Makina Golden Laser është shumë më e bukur se markat e tjera.Ekipi juaj prodhon makineritë më të mira që kemi parë!

Zoti Ryan

Pse Golden Laser është i besuar nga marka kryesore globale

Aftësia e personalizimit:

Golden Laser ka aftësi të fortë R&D për të prodhuar makineri prerëse me lazer metalik, ne përballojmë shumë zgjidhje të personalizimit të makinave prerëse me lazer me fibra për klientë të ndryshëm të industrisë së përpunimit të metaleve, fabrikimit dhe strukturës.

Ekspert 18-vjeçar i prodhimit:

Wuhan Golden Laser Co., LTD si prodhues makinerish lazer prodhon makineri prerëse metalike me lazer që nga viti 2005, ka grumbulluar shumë përvojë në zgjedhjen e furnizuesve të besueshëm të pjesëve të këmbimit dhe prodhon makineri prerëse metalike me lazer me cilësi të lartë.Sistemi i rreptë i kontrollit të cilësisë për të siguruar përvojën e mirë të përdorimit.

Aftësia pas shërbimit:

Ekipi i Shërbimit të Laserit të Artë do të jetë në linjë 24/7 për t'ju ofruar mbështetjen më të mirë të teknologjisë së prerësit me lazer metalik, parametrat e prerjes plotësisht me lazer të metaleve për mbështetjen e materialeve të ndryshme metalike për të kuptuar shpejt përdorimin e prerësve lazer.Mbështetja në kohë derë më derë garanton përdorimin e mirë të prerësit lazer me fibra.

CE |Certifikimi i FDA:

Sipas kërkesës së importit të vendeve të ndryshme, veçanërisht kërkesave të tregut të euros dhe SHBA-së, makina prerëse lazer me fibra Golden Laser merr certifikimin CE, FDA, SGS, duke siguruar sigurinë e operatorit në prodhim.

Na pyesni për makinën tonë prerëse me lazer me fibra

Në Golden Laser, ne ofrojmë mbi 100 makineri prerëse me lazer të llamarinës dhe lazer tubash
makina prerëse me fuqi të ndryshme lazer nga 1.5kw deri në 30KW lazer, Kërkoni një ofertë falas nga ne sot!

Lajme & Trende

shikoni më shumë

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni