Kompania News

 • Laser Golden & EMO Hanover 2019
  Ora Post: Sep-06-2019

  Emo si Panairin Botërore të Tregtisë për mjetet e makinës dhe metaleve mbahet alternuar në Hanover dhe Milano. ekspozues ndërkombëtare të pranishme në këtë panair, materialet e fundit, produktet dhe aplikimet. ligjërata të shumta dhe forumet e përdorur për shkëmbimin e informacionit në mes të prodhuesit dhe ne ...Lexo më shumë »

 • Perfect Ending Of Golden Vtop Laser JM2019 Qingdao Tool Ekspozitën Ndërkombëtare Machine
  Ora Post: Jul-26-2019

  Qingdao International Machine Tool Ekspozita 22 u mbajt në Qingdao Qendra Ndërkombëtare Expo nga 18 korriku deri më 22, 2019. Mijëra prodhuesve u mblodhën në Qingdao bukur që së bashku të shkruar një lëvizje mrekullueshëm të inteligjencës dhe teknologjisë zi. JM Jinnuo Machine Tool Ekspozita ka ...Lexo më shumë »

 • Golden Laser Tube Laser Cutting Machine Aplikimet
  Ora Post: Jun-27-2019

  Fitness aplikimi pajisje të industrisë Modeli Recommended: aplikimit karakteristika P2060 Industri: pajisje palestër duhet të proces shumë tuba prodhuese, dhe kjo është kryesisht tub cut off dhe vrima prerë. Golden Laser P2060 prerja tub laser machine është në gjendje për të prerë çdo kurbë komplekse në llojin e ndryshme o ...Lexo më shumë »

 • Laser Golden & MTA Vietnam 2019
  Ora Post: Jun-25-2019

  Golden Laser po merr pjesë në lokal ngjarje-MTA Vietnami 2019 në Ho Chi Minh City, Vietnam, ne mirëpresim të gjithë konsumatorët për të vizituar stendat tona dhe të shohim demonstrimin e tona makinave fibër lazer prerjes GF-1530 MTA Vietnam 2019, duke hapur nga 2 - 5 korrik 2019 në Saigon Ekspozitën & conve ...Lexo më shumë »

 • Fiber Laser Division nis në Melburn Australi Artë Laser-së
  Ora Post: Jun-25-2019

  Në fillim të 2019, plani transformimi dhe strategjia përmirësimin e ndarjes fibra lazer Goldenlaser ka kryer. Së pari, ajo fillon nga zbatimi industriale e prerjes fibra lazer makine, dhe e kthen grupin e përdoruesit të industrisë nga fund të ulët deri në fund të lartë nga nënndarje ...Lexo më shumë »

 • Sharp dhe prerja saktësi: Vlerësimi i fibër laser machine
  Ora Post: May-22-2019

  Fibër laser cutting machine miraton teknologji të përparuar dhe dizajnit unik për të siguruar funksionimin e qëndrueshme makinë dhe për të ruajtur pushtetin e të vazhdueshme. Prerja hendeku është uniforme, dhe kalibrimi dhe mirëmbajtja janë të përshtatshëm. Rruga mbyllur Drita udhëzon lente për të siguruar pastërtinë dhe shërbimit ...Lexo më shumë »