Rreth nesh

Golden Laser Wuhan Co, Ltdishte themeluar në vitin 2005 dhe të listuara në Tregun e Ndërmarrjeve Rritja e bursën e Shenzhen në vitin 2011. Kjo është një teknologji lazer ofrues dixhital zgjidhje e aplikimit dhe të përkushtuar për të ofruar zgjidhje të përpunimit lazer për përdoruesit globale.

Golden Laser, të integruar me zhvillimin, prodhimin, shitjen, shërbimit dhe sistemit, sipërmarrje të teknologjisë së lartë është e specializuar në machine fibra lazer, tub metalik dhe tub laser machine, fletë metalike lazer machine, lazer saldim makinë, 3d robot prerja lazer makinë në një grup. 

banner11 (1)

Pas më shumë se 10 vjet të zhvillimit të vazhdueshëm dhe inovacionit, Artë Laser është bërë prodhuesi kryesor dhe të njohur botërisht Kinës e pajisjeve lazer, veçanërisht në fushën e industrive të aplikimit lazer metalike e prerjes, të tilla si mobilje zyre, pajisje palestër, pajisje sportive, pajisje mjekësore , dyer metalike, fletë metalike, pajisje sportive, makineri bujqësore, struktura e çelikut, ndër rreze makinë, vepra artizanale dritare, kontrollit të zjarrit, automobil, autobus dhe biçikletë Industries, Artë Laser është bërë markë kryesor i Kinës.

industria e aplikueshme
vërtetim

fibër Golden prerja makinë lazer e ka kaluar er, certifikimit FDA, SGS, dhe ajo është e angazhuar për përmirësimin e cilësisë të vazhdueshëm dhe hulumtim me qëllim të furnizimit më të mirë të laser machine për klientët tanë

Të jetë më e kënaqur Laser Solutions Ofruesi i

rreth nesh

Ne Golden Laser ofrojmë klientëve makinat tona dhe zgjidhjet automatizimi përshtatura pikërisht për kërkesat e tyre, së bashku me konsulente, financimin dhe shumë më tepër shërbime, duke u lejuar atyre për të prodhuar produktet e tyre ekonomike, të besueshme dhe në cilësi të lartë. Me zgjidhjet tona software ne mbështesim ata në të gjitha detyrat e përpunimit fletë metalike, nga dizajni në kontroll të plotë të prodhimit.